Spojujeme svět živých eventů, online eventů a komunikace.
Budujeme vztahy s vašimi partnery, zákazníky a zaměstnanci.

Představujeme online event studio Marriott Brno – první stálé studio s LED stěnou v Brně

Online event studio Marriott Brno - studio pro firemní online eventy a virtuální konference v Brně.

Brněnské a moravské firmy se zájmem o realizaci svého online eventu či virtuální konference v profesionálním studiu vybaveném LED stěnou už nemusejí vyrážet do Prahy. V Brně bylo na sklonku roku 2020 dokončeno první stálé online studio, vybavené lomenou LED stěnou o rozměru 7×3 metry a nejšpičkovější kamerovou a přenosovou technikou.  A na rozdíl od Prahy, kde jsou online studia vesměs součástí upravených skladových prostor, zde můžete využít top komfort standardu Courtyard by Marriott Brno.

Právě špičkové zázemí moderního designového hotelu, se všemi jeho komfortními benefity, jsou jednou z velkých přidaných hodnot realizace vašeho online eventu v tomto brněnském studiu.

Zaparkujete zdarma pohodlně v podzemních garážích hotelu a výtahem vyjedete až ke studiu. Přímo vedle studia využijete zázemí prezentujících, situované v designových prostorách privátního lobby Courtyard by Marriott.

Výhody onsite cateringového servisu pro prezentující, stejně jako možnosti skvěle vybaveného baru jistě není potřeba více rozvádět. Nemluvě o tom, že pokud se rozhodnete realizovat online event vícedenní, nemusíte řešit ubytování vašich prezentujících mezi dnem D a jemu předcházejícím dnem příprav a zkoušek. Vše prostě pořídíte na jednom místě.

Dost už ale o hotelu, pojďme se podívat na studio

Další výhody čerpáte už ve studiu samotném. Bez jakýchkoliv vícenákladů můžete využít pro výbavu vaší scény kterýkoliv kus designového mobiliáře hotelu Courtyard by Marriott.   Tím ovšem pouze doplníte špičkovou lomenou LED stěnu 7×3 metry, s roztečí bodů pouhých 2,9 mm, což je nevyšší používaný standard interiérových LED stěn v ČR.

Dění v profesionálně nasvíceném online studiu snímají 3 kamery a profesionální zvuková technika, které přenášejí signál do režie, umístěné odděleně mimo hlavní studio. Odtud putuje váš signál buď do libovolné vámi preferované platformy online vysílání nebo na speciální informační microsite vašeho online eventu, kterou pro vás rádi připravíme.

O odbavení online eventu se postará sehraný tým pěti techniků, který pro vás můžeme doplnit i o režiséra-kamerového kouče, který během zkoušek bezchybně připraví na přímý přenos všechny vaše hosty a prezentující. 

Samozřejmostí je možnost vzdáleného připojení prezentujících  zabezpečeného streamingu pro uzavřené auditorium, včetně řady aktivačních prvků, kterými podpoříme engagement účastníků vašeho online eventu.

Máte zájem o prohlídku jediného LED online event studia v Brně?

Napište nám na virtual@conceptline.cz nebo zavolejte na 602 557 648 či 602 196 587. Rádi vám uděláme osobní komentovanou prohlídku brněnského studia, včetně ukázky možností jeho technického zázemí.

Pro váš online event či virtuální konferenci připravíme i kompletní grafickou a obsahovou kreativu, včetně detailního scénáře, výroby animovaných předělů a postprodukce videa či prezentací na klíč.

Zajímá vás cena?

Ne nadarmo se říká „nejlepší nakonec“, protože tady přijde asi to největší a možná i nejpříjemnější překvapení.

Bez ohledu na vysoký standard hotelu Courtyard by Marriot Brno zde totiž pořídíte základní provedení jednodenního online eventu již od 69.000 Kč bez DPH. Podstatné je samozřejmě kouzelné slovíčko „od“, protože pro přípravu reálné kalkulace je potřeba znát přesnou konfiguraci vašich požadavků.

A právě pro detailnější kalkulaci a s ní spojenou nezávaznou rezervaci vašeho termínu nás neváhejte kontaktovat.

Sdílet:
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn