Spojujeme svět živých eventů, online eventů a komunikace.
Budujeme vztahy s vašimi partnery, zákazníky a zaměstnanci.

SIKA DAY 2021 jako plně hybridní event

Když nám Marek Švábeník ze Sika zavolal, že zhruba za tři týdny by s CONCEPT LINE rád realizoval další online event, nenápadně zmínil, že možná ještě něco budeme produkovat i fyzicky. Po dalších 2 týdnech, kdy už se tyto „drobnosti“ upřesnily, jsme začali obratem roztáčet veškeré vrtule, které jsme v agentuře našli. Výsledkem byl totiž SIKA DAY 2021, z produkčního hlediska doslova a do písmene #HYBRID_JAKO_PRASE


Produkce projektu totiž tentokrát přesáhla zásadním způsobem hranice našeho online event studia. Výzva zněla: 1) objet, 2) zmapovat, 3) dovybavit technikou, mobiliářem a inventářem 10 převážně „terénních“ výrobních závodů klienta a 4) propojit je s pracovníky na homeofficu, s centrálou a online event studiem do společného hybridního eventu SIKA DAY 2021. A také 5) všem zajistit na stejný okamžik catering i online/offline zábavu.

Ostatně, posuďte sami dle následujícího výčtu zajištění:
✅ Produkce fyzického sledování online eventu na 10 výrobních lokalitách klienta od 🇨🇿 Ostravska až po Teplicko
✅ Na nich vybudování celkem 24 „covid safe“ oddělených sledovacích sessions pro zaměstnance
✅ A k nim také vystavění 24 samostatných „covid safe“ cateringových zón
✅ K tomu pár drobností na všechny zmíněné lokace, jako mobiliář, audiovizuální technika, pokrytí internetem ….. a nebo také záložní toalety.

A nezůstalo jen u pasivního sledování

Došlo i na fyzickou produkci, jejímž cílem bylo vtáhnout všechny diváky do děje hybridní akce přímo z míst, kde se zrovna nacházeli. Největší výzvou ovšem bylo to, jak 350 sledujících diváků vtáhnout do hry. A to doslova.

✅ Připravili jsme výrobu, packaging a distribuci 150 dárkových gastrobalíčků, které putovaly za diváky s dodáním na jejich domácí adresy, kde sledovali event z home office režimu
✅ Výroba a distribuce 210 odlišných gastrobalíčků proběhla pro diváky ve výrobních závodech
Vtažení do hryprodukce online hry s Cryptomania, odbavované ze studia – souběžně ve 44 paralelních virtual rooms
✅ K tomu produkce souběžně probíhající offline verze hry, vedené promotéry v jednom okamžiku na 24 místech ve výrobních závodech zadavatele po celé ČR
✅ Aktivní development obsahu panelové diskuse na téma Diverzita, se skvělými Soňa Baranová a Pavlína Louženská

A vlastně ještě ten online event…

Aby to nezapadlo, tak k tomu ještě s LIVEBOX Event Production celý ten šestihodinový 🎬 online event ve studiu Courtyard by Marriott Brno,  kterým to původně celé začalo.

Nota bene zakončený hodinovým live koncertem hudebních mágů z BURYSAX 🎷

Bylo to náročné, ale vše klaplo především díky týmu, který dal úplně všech do toho, aby akce nejen, že vznikla, ale aby vpravdě megalomansky propojila hranice mezi světy online a offline eventu.

Posuňte svůj business a buďte lepší než ostatní.
Rádi vám s tím pomůžemevirtual@conceptline.cz

Sdílet:
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn