Spojujeme svět živých eventů, online eventů a komunikace.
Budujeme vztahy s vašimi partnery, zákazníky a zaměstnanci.

Představujeme zcela nové online event studio Courtyard by Marriott Prague Airport

Po velmi úspěšném vstupu online event studia Marriott Brno do světa realizací virtuálních konferencí nastává čas představit jeho zbrusu nového sourozence v Praze – online event studio Courtyard by Marriott Prague Airport.

Pro váš online event zde můžete využít studio s LED stěnou 600×350 cm, kamerový řetězec až 4 kamer, profesionálně nasvícenou scénu a špičkovou režijní techniku, spolu se zkušeným technickým týmem. A stejně jako v brněnském studiu také výhody spolupráce s eventovými specialisty z agentury CONCEPT LINE, člena České Eventové Asociace.

Benefity luxusního zázemí

Podobně jako v Courtyard by Marriott v Brně, i zde díky propojení profesionálního studia s exkluzivní lokací získáte pro váš online event skvělé zázemí, které nebude pouze o technickém zajištění vaší akce, ale i o výborném cateringu, ubytovacích a parkovacích kapacitách a také o moderním designovém interiéru.

Mimo scény studia tak můžete například využít prostředí hotelového lobby jako další živou stage a díky dalším kongresovým kapacitám hotelů můžete zrealizovat i plnohodnotný hybridní event.

Propojíme studia v Praze, Brně i sídlo vaší firmy

Propojení obou studií zásadně rozšiřuje naše realizační možnosti. Nejenže v rámci jednoho online eventu umíme propojit studia z hotelů Courtyard by Marriott v obou městech, ale dokážeme vytvořit i třetí studio přímo u vás ve firmě nebo na showroomu. Vaše konference tak získá nové rozměry a vzbudí ještě větší zájem.

Váš event vyladíme a podělíme se o naše know-how

Tým agenturních profesionálů z CONCEPT LINE vám pomůže postavit online event od samého základu. Stačí definovat cíl akce a specifikovat cílovou skupinu. Připravíme nejen scénář vaší akce a její audiovizuální obsah (jingly, videa, časové odpočty, předtáčky a animace), ale zajistíme i vhodného moderátora, profi režiséra a případné inspirativní hosty.

Vysílání vašeho online eventu umístíme do divácky atraktivní platformy, která nabídne vysokou míru interakce pro sledující a přístup k detailním statistikám. Zajistíme kompletní zvací proces a online registraci, včetně plně personalizovaného mailingu pozvánek a reminderů. Především ale, nasdílíme vám know-how získané zpětnou vazbou z dvou desítek již realizovaných online projektů.

Máte zájem o prohlídku online event studia v Marriott Prague Airport?

Napište nám na virtual@conceptline.cz nebo zavolejte na 602 557 648 či 602 196 587. Rádi vám zajistíme komentovanou prohlídku studia, včetně ukázky možností jeho technického zázemí.

Posuňte svůj business a buďte lepší než ostatní.
Rádi vám s tím pomůžeme.

Sdílet:
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn